صفر تا صد انواع زیره کفش + ویژگی های هریک

Shoes_soles

صفر تا صد انواع زیره کفش + ویژگی های هریک

یکی از عامل های مهم کیفیت و راحتی هر کفش جنس زیره استفاده شده در آن کفش می باشد. کفی نرم و راحت، دوام و طول عمر، قیمت، جنس استفاده شده و وزن زیره کفش عمده تفاوت هایی است که میتوان در انواع مختلف زیره کفش مشاهده کرد. برای خرید اینترنتی کفش یا حتی خرید حضوری آن دانستن این نکته شما را یک گام به انتخاب یک کفش مناسب نزدیک میکند.

معمولا بسیاری از افراد به هنگام خرید کفش تنها به رویه و ظاهر کفش توجه میکنند اما آنچه بیش از ظاهر مهم است زیره کفش انتخابی شماست. احتمالا برای شما هم پیش آمده است پس از پوشیدن یک کفش جذاب در یک فروشگاه از انتخاب خود پشیمان شوید و به دنبال کفش دیگری بروید یا با پوشیدن کفشی که ظاهر چندان جذابی هم نداشته باشد احساس راحتی و حتی پرواز کنید! ما اینجاییم تا در کیفدونی استور صفر تا صد انواع زیره کفش + ویژگی های هریک را برای شما شرح دهیم تا شما هم با انتخابتان پرواز را تجربه کنید!

زیره کفش پی یو (PU) پلی اورتان

اگر بخواهیم در یک جمله بگویم “تمام ویژگی ها در یک زیره” ! زیره کفش پی یو یا همان زیره کفش پلی اورتان (Polyurethane) هرمعیاری که شما برای یک زیره کفش را انتخاب کنید در اختیار دارد. قیمت مناسب ، دوام و راحتی ، وزن سبک ، چگالی کم ، اصطحکاک مناسب ، جذب ضربه بالا و سایش کم زیره پی یو را تبدیل به یک انتخاب مناسب برای طراحان صنعت کفش کرده است.

ماده پلی یورتان به صورت ترکیب دو جزئی از ترکیب مایع پلی ایل (Polyol) با ایزوسیانات (Isocyanate) در فشار بالا و با تزریق به قالب کفش ساخته می شود. به همین دلیل که این زیره ضد آب ، ضد لغزش و ضد سایش است و همچنین از عمر طولانی تری نسبت به بیشتر زیره ها برخوردار است. این زیره بهترین پیشنهاد برای افرادی است که مجبور هستند چندین ساعت سرپا بایستاند و یا مدت زمان طولانی کفش در پاهایشان قرار گیرد.

pu soles

نظر خود را بنویسید