درباره کیفدونی استور

کیفدونی استور یک برند نام آشنای و یکی از تخصصی ترین فروشگاه‌های اینترنتی کشور است که در سال 1398 فروش اینترنتی خود را آغاز نمود. کیفدونی استور تمرکز خود را روی سه عامل اصلی تضمین قیمت، اصالت کالا و کیفیت برتر آن قرار داده است. داشتن تنوع مختلفی از محصولات، حمایت و همکاری با بسیاری از کسب و کار های ایرانی، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) که از سوی وزارت صمت صادر میگردد (و هویت کسب و کار را در نهادهای نظارتی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار میدهد) گواهی بر پشتوانه قوی و خیل عظیم رضایت مشتریان عزیز این مجموعه است.

Free delivery

ارسال رایگان

کیفدونی استور از ابتدای فعالیت خود ارسال پستی رایگان را به عنوان یکی از خدمات خود به مشتریان در نظر گرفته است. تمامی سفارشاتی که مبالغ آنها بالای 200 هزار تومان بوده بصورت کاملا رایگان به سراسر کشور ارسال میگردند و هیچ گونه هزینه‌ای بابت ارسال کالا را در بر نخواهند داشت.در خریدهای کمتر از 200 هزار تومان نیز تنها مبلغ 10 هزار تومان به عنوان هزینه ارسال و بسته بندی سفارش منظور خواهد شد.

Easy Shopping

خرید آسان

پشتیبانان و کارشناسان ما در کیفدونی استور سعی نموده اند تا خدماتی با طراحی نوین که سلیقه کاربر ایرانی در آنها مبذول شده است را پیاده سازی نمایند تا شما مشتریان عزیز به راحتی بتوانید محصول مورد نظر خود را از میان محصولات و دسته بندی های مختلف گروه کالایی جستجو،بررسی و با خیالی راحت اقدام به ثبت سفارش آن‌ها نمایید.

ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا نیز یکی از ویژگی های درنظر گرفته شده برای شما کاربران عزیز است که میتوانید با خیالی راحت سفارشات خود را به مدت 7 روز تعویض یا عودت نمایید.

24-7-365

پشتیبانی منحصر به فرد

پشتیبانی حرفه‌ای تلفنی و اینترنتی، امکان ارتباط مستقیم مشتریان با فروشنده محصولات از جمله امکاناتی است که در خدمت شما مشتریان عزیز قرار گرفته است تا در صورت داشتن هرگونه سوال و یا درخواست راهنمایی، نیاز خود را به سرعت و با سهولت با ما مطرح نمایید.